Jak kupować w lumpeksach?

20 lutego 2017

Dziś przekaże Wam kilka wskazówek jak kupować w lumpeksach. Często bowiem jest to problem, szczególnie dla początkujących wielbicieli lumpeksów. Najtrudniej przełamać pierwsze lody. Najważniejsze to być otwartym na nowe doświadczenie modowe, jakim niewątpliwie jest wizyta w sacond hand’dzie.

Czytaj dalszą część wpisu »

Po długiej przerwie :)

18 lutego 2017

Witam Was po długiej przerwie Dziękuje wszystkim za ogromne zainteresowanie moją stroną i profilem na facebook’u. Niestety obecny stan zdrowia nie pozwala mi na odwiedzanie nowych lumpeksów. Jeśli jednak ktoś chciałby, żeby na mojej stronie pojawiła się informacja na temat jego second handu to chętnie podejmę współpracę. Wystarczy wysłać do mnie podstawowe informację czyli adres, nazwę, zdjęcie z zewnątrz i kilka info, a ja na pewno zamieszczę to na mojej stronie. Pozdrawiam

RUMPIX

16 maja 2016

No i jest kolejny lumpeks w mojej dzielnicy :). Dwupoziomowy „Rumpix” znajduję się przy ulicy Wierzbięcice 38 tuż przy Biedronce. Na parterze można znaleźć ogromny wybór odzieży dziecięcej, poukładanej według wieku, co znacznie ułatwia poszukiwania. Pierwsze piętro to raj dla kobiet i mężczyzn. Ciucholand jest naprawdę na wysokim poziomie: starannie wyeksponowane ubrania, estetycznie wyglądające wieszaki i to wszystko na dużym metrażu umożliwiającym swobodne „buszowanie” bez przepychania. Dla mnie bomba :)

Czytaj dalszą część wpisu »

IGUA

25 kwietnia 2016

Jakiś czas temu będąc na spacerze moją uwagę przykuł nowy lumpeks, a także komis odzieży używanej. Znajduje się on przy ulicy 28 czerwca 1956r. 120. Odwiedziłam więc go parę dni temu i muszę przyznać, że jeśli dziewczyny zachowają obecną jakość i styl ubrań to mogą osiągnąć bardzo dużo:) Co prawda lumpeks jest mały i ubrań też nie ma ma za dużo, ale minimalizm jest tu akurat mocną stroną jeżeli dzięki niemu ubrania mogą być naprawdę dobrze wyselekcjonowane. Dodam, że sklep ten oferuje wycenioną odzież damską i męską oraz ręcznie robione dodatki np muchy, a jeśli już coś wybierzemy można to sobie spokojnie przymierzyć w przymierzalni. Jedyne „ale” jakie mam to jakość wieszaków, na których eksponowana jest odzież. Te obecne są nieestetyczne, ubrania z nich spadają i powodują, że atmosfera naprawdę fajnego butiku zamienia się w typowo lumpeksową „masówkę”. Więcej informacji i zdjęć oferowanych ciuszków możecie zobaczyc na fanpage sklepu na facebook’u.

Czytaj dalszą część wpisu »