WUCHTA LUMPÓW TEJ !!!

14 marca 2017

Witam :) Zgodnie z obietnicą dziś przestawiam lumpeks: „Wuchta lumpów tej!!!”. Znajduje się on przy ulicy Łąkowej 20. Posiada on w swojej ofercie wycenione ubrania damskie, męskie i dziecięce, które z dnia na dzień są coraz tańsze.

Czytaj dalszą część wpisu »

Jak kupować w lumpeksach?

20 lutego 2017

Dziś przekaże Wam kilka wskazówek jak kupować w lumpeksach. Często bowiem jest to problem, szczególnie dla początkujących wielbicieli lumpeksów. Najtrudniej przełamać pierwsze lody. Najważniejsze to być otwartym na nowe doświadczenie modowe, jakim niewątpliwie jest wizyta w sacond hand’dzie.

Czytaj dalszą część wpisu »

Po długiej przerwie :)

18 lutego 2017

Witam Was po długiej przerwie Dziękuje wszystkim za ogromne zainteresowanie moją stroną i profilem na facebook’u. Niestety obecny stan zdrowia nie pozwala mi na odwiedzanie nowych lumpeksów. Jeśli jednak ktoś chciałby, żeby na mojej stronie pojawiła się informacja na temat jego second handu to chętnie podejmę współpracę. Wystarczy wysłać do mnie podstawowe informację czyli adres, nazwę, zdjęcie z zewnątrz i kilka info, a ja na pewno zamieszczę to na mojej stronie. Pozdrawiam

RUMPIX

16 maja 2016

No i jest kolejny lumpeks w mojej dzielnicy :). Dwupoziomowy „Rumpix” znajduję się przy ulicy Wierzbięcice 38 tuż przy Biedronce. Na parterze można znaleźć ogromny wybór odzieży dziecięcej, poukładanej według wieku, co znacznie ułatwia poszukiwania. Pierwsze piętro to raj dla kobiet i mężczyzn. Ciucholand jest naprawdę na wysokim poziomie: starannie wyeksponowane ubrania, estetycznie wyglądające wieszaki i to wszystko na dużym metrażu umożliwiającym swobodne „buszowanie” bez przepychania. Dla mnie bomba :)

Czytaj dalszą część wpisu »